Novinky‎ > ‎

Přípravka na tábor

přidáno: 12. 6. 2012 23:53, autor: 129. oddíl Koníci
Abychom si co nejvíce ušetřili stavební práce na začátku tábora budeme v sobotu a neděli 23.-24.6. pořádat takzvanou Přípravku.

Jedná se o akci pro účastníky tábora a jejich rodinné i jiné příslušníky, jejíž náplní je příprava našeho tábořiště u Červené
Řečice.

Doprava: zajišťuje si každý sám autem (máte-li volná místa v autě, dejte mi to prosím vědět) nebo autobusem (spoj Praha, Roztyly -Červená Řečice, pak 2km pěšky)

Stravování: opět každý sám, k dispozici bude ohniště a restaurace v Červené Řečici

Ubytování: na louce ve stanech (omezené množství oddílových stanů Vám mohu zapůjčit, jinak vlastní)

Práce: nošení tyčí na stany, odbednění a vyklizení kuchyně, sekání a hrabání trávy, oprava sklípku, kopání latrín, další animační program dle vlastní iniciativy

S sebou: pracovní oblečení, plavky, kdo má: sekeru, štípačky (jinak nářadí máme), opalovací krém, repelent

Popis cesty autem: Po D1, sjet na sjezdu 75, Hroznětice, Senožaty, Křelovice, Červená Řečice, na začátku obce odbočit vpravo (ukazatel autokemping), po asi kilometru odbočit opět vpravo na penzion Červený mlýn, projet přes mostek za penzionem a tam zaparkovat, 500m dojít vlevo pěšky po loukách.

Popis cesty autobusem: ze zastávky na náměstí se vydat zpět po modré turistické značce (směr Křelovice), ta Vás dovede až na tábořiště.

Mapa: http://www.mapy.cz/s/47B9
Comments