Novinky‎ > ‎

Prahou plnou strašidel

přidáno: 3. 1. 2020 5:58, autor: Michal Rod
Ráda bych vás pozvala na první akcí letošního roku, kterou je šifrovací hra po Praze. Hra je určena i pro širokou veřejnost. Soutěžní týmy mohou tvořit například rodinné klany, proto jste srdečně zváni i vy, rodiče. Maximální počet osob v týmu je 5 osob.

ZÚČASTNÍ SE POUZE DĚTI:
Pokud budete chtít vyslat děti samotné (hlídku povede vedoucí či jiný rodinný klan), prosím, přiveďte je na sraz 11. 1. 2020 ve 13.45 k soše Kosmonautů na Hájích.
Do malého batůžku doporučuji pití, svačinu a jízdenku na MHD/Lítačku.
Startovné: 20 korun

ZÚČASTNÍME SE JAKO RODINNÝ KLAN:
Jestli se chcete zúčastnit akce jako rodinný tým, můžete využít náš oddílový sraz na Hájích nebo na akci vyrazit samostatně. Může se stát, že zájem dětí, které se zúčastní závodu bez rodičů, bude velký. V tomto případě bychom ocenili "adopci" některého z dětí do vašeho týmu po dobu konání akce, jelikož máme omezený počet vedoucích, kteří se akce zúčastní. Pokud byste měli chuť svůj tým o nějakého Koníka rozšířit, prosím, dejte mi vědět :)

Přihlašování na tuto akci nebude probíhat přes oddílový intranet, prosím, piště potvrzení o účasti jednotlivců či týmů na můj email.

V průběhu závodu je přísně zakázáno používat MHD a mobilní telefony. Pokud se závodu budete chtít zúčastnit, prosím, přečtěte si další důležité informace na webu - záložka pro veřejnost: https://strasidla.skauting.cz/

Přeji mnoho úspěchu v novém roce a těším se na některé z akci na viděnou!

Monča
Comments